1. Eweka
Beste Nederlandse provider
Eweka

2. Newshosting
All-in-one (met VPN)
Newshosting

3. Extreme Usenet
Korting buiten de spitsuren
Extreme Usenet

Versie-informatie van programma's

Op deze pagina vind je een overzicht van de laatste versies van de meeste nieuwsgroepen-gerelateerde programma's.

Programma Laatste versie Datum van uitgifte
7-Zip21.0727-12-2021
Alt.Binz0.39.46-3-2012
Binreader1.0 beta324-10-2011
CamelSystem PowerPost2.44-1-2012
ConvertXtoDVD7.0.0.69 21-11-2019
CouchPotato3.0.11-9-2015
Grabit1.7.5 Beta 312-5-2020
MultiPar1.1.9.1 beta19-7-2011
Newsbin Pro6.908-3-2022
NewsLeecher7.0 Beta 1519-5-2016
NewsReactorbuild 20210201.222-2-2021
NNTPGrab0.7.228-5-2012
NZBEE1.5.0.03-3-2013
NZBVortex3.3.1011-2-2017
QuickPar0.9.14-7-2004
SABnzbd3.5.317-3-2022
SnelNL0.3.310-8-2012
SpotLite2.01-12-2011
SpotLite Launcher1.06-4-2011
Spotnet1.9.012-3-2022
Spotnet Launcher1.03-4-2011
Spotnet22.0.0.1055-8-2015
Transmission3.0022-5-2020
URD1.8.0.29-6-2013
Usenet Explorer5.8.29-7-2021
WinRAR6.114-3-2022